O MNĚ

Bc. ADRIANA DLÁBKOVÁ

Jsem svatební, rodinná a portrétní fotografka.

Působím v okolí Svitav, kde mám i svůj ateliér, ale ráda cestuji za focením po celé naší krásné republice a ráda za vámi na focení kamkoliv dojedu.

Fotografování je mým velkým koníčkem, který mě baví a naplňuje a ráda zachycuji všechny okamžiky života, tak jak je vidím svýma očima. 

Chci, abyste své fotografie mohli držet i v ruce a proto ode mě ke každému focení dostanete vaše fotky i vytištěné. Samozřejmě si můžeme přikoupit libovolný počet tisků a nejrůznějších formátů do velikosti A2.

Pokud byste chtěly foto obraz nebo foto knihu, tak spolupracuji s českou kvalitní firmou a určitě vám ráda poradím.

Také se stále se snažím vzdělávat a zlepšovat své dovednosti na nejrůznějších workshopech, školeních a kurzech, abych vám mohla nabídnout to nejlepší.

Tři roky po sobě jsem byla členem press týmu Hard Dog Race, což byl skvělý zážitek a obrovská zkušenost. Určitě doporučuji se zúčastnit se svým čtyřnohým kamarádem nebo se přijít aspoň podívat. Na fotky ze závodů, se můžete podívat na mých facebookových stránkách.

!!! UPOZORNĚNÍ !!!

Od ledna 2023 mi nastávají mateřské povinnosti a proto tento rok nebudu přijímat zakázky na svatební focení. Všem ostatním typům focení se budu věnovat opět od května.