ZIMNÍ SVATEBNÍ EDITORIÁL

08.05.2021


Přemýšlely jste někdy nad tím, jak by vypadala svatba v zimě? Zasněžená krajina, svítící sluníčko a padající vločky sněhu. Spolu s holkami jsme přesně takovou vizi měly a tak jsme si svou zimní svatbu udělaly uprostřed lesíku.

Abych nezapomněla, tak vám hned na začátku představím ostatní účastníky našeho krásného svatebního týmu.

První z nás je šikovná svatební koordinátorka Lída Kohlová a mrknou se můžete na její práci na stránkách zde.

Druhou a neméně šikovnou je vizážistka Zuzana Adámková, se kterou už spolupracuji delší dobu a mrknout se na její práci můžete zde.

Určitě to nebyla poslední spolupráce, protože obě jsou moc šikovné a myslím, že se nám vše jako týmu skvěle povedlo. Ostatně na výsledek se můžete mrknout níže. ;-)

Úkolů bylo hodně - sehnat svatební modely, vhodné oblečení, květiny, dort, výzdoba, najít vhodně místo a nejtěžší na tom všem, dohodnout termín, který bude vyhovovat všem. Původně jsme měly v plánu fotit o den dříve, ale počasí nám příliš nepřálo a tak jsme vše přesunuly na následující nedělní den. A dobře jsme udělaly, protože nám přes noc trošku nasněžilo a ráno bylo kouzelně třpytivé.

Spolu Lídou jsme dorazily na vybrané místo a začaly připravovat aranžmá. Zuzka zatím připravovala naši modelku Míšu, které mimochodem moc děkujeme, že vydržela tu zimu. Stejně jako našemu modelovi ženichovi Davidovi, který to měl v kvádru snad o něco lepší, ale prostě zima byla dost velká. Střídavě jsme fotili, zakrývali dekama a zahřívali čajem a pak zase fotili. 

Svatební šaty a kvádro jsme měly zapůjčeno z Laven půjčovna šatů ze Svitav, dort nám připravila cukrárna Cukrkandl a květiny jsme měly z květinářství Cactus květiny.

Speciální díky patří našim klukům, Honzovi a Tomovi, kteří přiložili ruku k dílu a s uskutečněním nám pomohli a tahali nám ty nejtěžší věci. :-D

 Q teď už se jen můžete kochat výsledkem.