INFORMACE PRO FOCENÍ SE PSEM

19.03.2022


Rozhodla jsem se sepsat pár drobných informací, které je dobré vědět, než dorazíte na termín focení.

1) Roční období a počasí - žádné roční období není překážkou, naopak miluju, jak se vše kolem v průběhu roku mění a vybarvuje. Překážkou může být počasí jako například sněhová vánice nebo slejvák jak blázen. V takovém případě se domluvíme na jiném termínu.

2) Co si vzít s sebou? - vždy si vezměte dostatek pamlsků na upoutání pozornosti a odměňování, vezměte s sebou i oblíbenou psí hračku, misku a vodu. Ideální je fotit bez obojku a vodítka, ale pokud není možné pejska na chvíli pustit, tak alespoň co nejtenčí obojek, aby šel v postprodukci lépe odstranit. Postroje prosím ne.

3) Lokalita - výběr lokality je dle domluvy. Většinou fotím v okolí Svitav a Olomouce, ale není problém kamkoli dojet.

4) Průběh focení - focení probíhá formou procházky, kdy vybírám vhodné lokality. Pejska do ničeho nebudeme nutit, pokud si zrovna bude chtít hrát nebo si odpočinout, vše záleží na něm. Určitě se přizpůsobíme tak, aby si to i pejsek užil.

5) Odevzdání fotografií - fotografie dostanete v online galerii odkud si své fotky můžete stahovat nebo sdílet s ostatními. Také ode mě dostanete 10ks fotografií v tištěné formě ve vámi zvolené velikosti, kdy máte na výběr z rozměru 10x15cm nebo 13x18cm.

6) Tisk dalších fotografií - je zpoplatněn dle ceníku tisku, který vám na vyžádání zašlu do mailu. Počet není nijak limitován. Pokud byste chtěli další foto dárky, obrazy na plátna atd. mám pro své klienty slevu k firmě www.kvalitnifotky.cz

V případě jakýchkoliv dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na můj mail: fotografka.adriana@gmail.com